Videovalve

Videovalve süsteemid võimaldavad jälgida ning salvestada olukordi otse kõvakettale, et neid hiljem vaadata ning analüüsida. Hea video kvaliteet tagatakse süsteemi valitud komponentidega. Olulist rolli mängivad kaamera läätsed, salvestusseade, kaablite kvaliteet, pistikud, elektrivarustus ning teised komponendid, mis mõjutavad vastupidavust ja videosignaali kvaliteeti. Viimastel aastatel oleme oma klientidele pakkunud nii digitaal kui analoog seadmeid firmalt Hikvision. Hikvisioni kaamerad ja salvestusseadmed on suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega, mis tagab stabiilselt kõrge huvi antud seadmete vastu üle maailma. Allpool näete meie poolt kõige sagedamini nõutud kaamerate ja salvestusseadmete mudeleid.

Objektiivid


HikVision kaamerad varustatakse erinevate objektiividega, mis annavad võimaluse pilti teravustada ja suurendada. Valikus on 2.8mm, 4mm, 6mm ja 12mm objektiivid. Mida suurem number, seda väiksem on vaatenurk ja suurem kvaliteet. Kõige suurema kvaliteedi tagab 12mm objektiiv.

Digitaalse suumiga videosalvestid

HikVision digitaalse suumiga videosalvestid 

HikVisioni kaameravalik sisaldab kaameraid, mis toetavad 4 kuni 64 videokanalit. Salvestatud videod saab hiljem sisse suumida, ning seda ilma kvaliteedi languseta. Vaata näidisvideot.

On võimalik paigaldada ka hübriidsalvesteid, mis toetavad nii digitaal- kui analoogkaameraid. Need salvestid on mõeldud juba olemasolevatele süsteemidele, et kombineerida nii analoog- kui digitaalkaamerad ühes salvestis.

Meie ülesandeks ei ole lihtsalt aidata teil valida videokomponente parima hinnaga, vaid ka disainida just kindla objektiga kõige paremini sobiv videovalvesüsteem. Meie spetsialistid aitavad üles seada just teile sobiva süsteemi.

HikVision videosalvestid

Digitaalse suumiga videosalvestid

Pakume teile võimalust tutvuda meie demonstratsiooni videosalvestusega, mille alusel on võimalik saada aimu digitaalse suumi võimaluse kvaliteedist. Selleks, et näha täpselt sama pildi, mida annab IP-kaamera, koheslt peale video esitlemise algust valige 1440р salvestuskvaliteeti.

Näidisvideo vasakul näitab, kuidas on võimalik salvestatud videol hiljem sisse suumida, ning seda ilma kvaliteedi languseta. Originaalvideo (paremal) oli tehtud IP-kaameraga HikVision DS-2CD2032-I 3MP 12mm objektiiviga.

Tarkvara

HikVision tarkvara

Kõikide HikVisioni kaameratega on komplektis kaasas intuitiivse kasutajaliidesega tasuta tarkvara, milles on hulganisti lisafunktsioone ning tehnoloogilisi võimalusi, s. võimalus jälgida oma kaameraid reaalajas Windows, Mac OS, Android, iOS ja Windows Phone platvormidel.

Tootjast

Aastal 2001 loodud HikVision Digital Technology paikneb Hiinas ning on maailma juhtiv videovalvesüsteemide tootja.

Firmal on kolmekümne aasta pikkune kogemus uurimus- ja arendustöös, et arendada videotehnoloogiaid. HikVisioni üle 8000-st töötajast ligi 2000 on insenerid. See võimaldab meil pakkuda kõige kaasaegsemaid H.264 lahendusi, mis on loodud HikVisioni patenteeritud algoritme kasutades.

HikVisioni tooteid nõutakse paljudes erinevates valdkondades, näiteks jaemüük, lennujaamad, pangad, tööstusettevõtted, staadionid ja muud avalikud asutused. Firma tõeliselt suurepäraseks näiteks professionaalsusest ja usaldusväärsusest on asjaolu, et 2008 aasta Pekingi olümpiamängudel pakkus just HikVision oma teenuseid, tehnilist tuge ja jälgimisseadmeid. Selle projekti eest sai HihVision ka auhinnaliselt tunnustatud.

HikVisioni pidev püüe ja eesmärk on täiuslikkus, seetõttu on just HikVision parimaks valikuks digitaal ja analoog videovalve professionaalidele.